Skontaktuj się z nami

BIURO PRASOWE

/ Kontakt

Skontaktuj się z nami

Biuro Fundacji:
ul. Marszałkowska 84/92 lok. 121
00-514 Warszawa

tel. +48 22 891 04 19
e-mail: lk@legalnakultura.pl

Edukacja:
Dorota Gałan-Niedziela, dorota.niedziela@legalnakultura.pl
Alina Gut, edukacja@legalnakultura.pl
Kinga Jakubowska, kinga.jakubowska@legalnakultura.pl

Warsztaty: warsztaty@legalnakultura.pl 

Odpowiedzi na pytania do prawnika
Prawnik – mec. Sara Dobrzańska, prawo@legalnakultura.pl

Redakcja:
Krzysztof Zwierzchlejski, krzysztof@legalnakultura.pl

Kultura Na Widoku:
Kinga Jakubowska, tel. 501 286 800, kinga.jakubowska@legalnakultura.pl

Współpraca z festiwalami i wydarzeniami kulturalnymi:
Jolanta Tokarczyk, jolanta@legalnakultura.pl



Do góry!


Społeczna Kampania edukacyjna Legalna Kultura realizowana przez Fundację Legalna Kultura

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej